piątek, 30 listopada 2012

Keep your chin up, girl!

My life recently reminds a roller coaster... Lot's of ups and downs. And it seams like the machinery is not going to stop. Would love to have someone down there to push the stop button of this crazy roller coaster. Anyone? ;-)

Czuję się ostatnio jakbym ciągle siedziała w pędzącej kolejce górskiej... Dużo wzlotów i upadków. Czego więcej? Wolę nie liczyć. ;-) 
Wydaje się, że ta zwariowana maszyna nie zamierza się zatrzymać. Chciałabym, żeby ktoś tam na dole nacisnął przycisk stop, żebym mogła wysiąść i trochę odpocząć. Ktoś chętny? ;-)

Few times a week I sit in the front of my laptop with willing to write a post, but so many things are going on and it's kinda overwhelming. I defeat, again. 

Kilka razy w tygodniu zasiadam przed laptopem z zamiarem napisania posta. Ale tyle się dzieje, że jest to dość przytłaczające. I znów się poddaję.
 
So, as it's hard to find words to describe everything that is going on in my life, I decided to just show my latest pieces instead. 
It's that simple. :)

 Skoro tak trudno jest mi znaleźć słowa, żeby opisać ostatnie wydarzenia, zdecydowałam, że po prostu będę pokazywać nowe prace. To takie proste, prawda? :)
 
As for the crazy machinery -I'm not giving up. Just doing my best trying to keep my chin up. Hope you do too. :)
 
A co do szalonej maszyny - nie poddaję się, o nie. Głowa do góry - moje ostatnie, jakże głębokie motto. ;-) 
 
 
 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz