niedziela, 5 grudnia 2010

Pomysły na prezenty/ Ideas for Christsmas gifts

Ostatnio zrobiłam kilka prostszych prac z myślą o zbliżających się świętach. Oto one, a raczej większość z nich. :) Drobne, delikatne i lekkie kolczyki, idealne na co dzień, ale jest też jedna bransoletka, która świetnie prezentuje się na dłoni. Część już znalazła właścicieli. Wszystkie z dopiskiem "dostępne" są gotowe do wysyłki, lub też mogę je ponownie wykonać w krótkim czasie. Opisy znajdują się w katalogu, o którym poniżej.

Przygotowałam też dwa mini katalogi z biżuterią, aby ułatwić zorientowanie się, co jest aktualnie dostępne, a co nie. Jeden katalog przedstawia biżuterię, która jest dostępna od ręki, lub też taką, którą mogę wykonać w krótkim, ponieważ mam wszystkie potrzebne materiały. Znajduję się tu - klik! 
Drugi katalog prezentuje biżuterię, którą mogę wykonać na zamówienie. Tutaj - klik!
Oba linki są również łatwo dostępne w górnym menu bloga.

Some time ago I was thinking about Christmas presents ideas. So, I made some simpler pieces of jewelry that is delicate, light, casual etc. Some pieces have already found new owners. But all of the items that are available are ready to ship or I am able to
quickly remake them .
I have also prepared two mini catalogues with my jewelry, to help you find our quickly what is available at the moment. Descriptions are only in Polish, sorry. The links are in the main menu and also here:

Kropelka czerwieni 
dostępne/available.

 Bordowe latarenki
dostępne/available.

 Zielone kłosy.
dostępne/available


Bransoletka z koralem
dostępna/available.


Srebrne kolumny
available/dostępne.

 Wisienki.
dostępne/available.


Pastelowe koła.
dostępne/available.
  
Srebrzyste.
dostępne/available


Miedziane kwiatowe.
dostępne/available

Delikatne ametysty.
dostępne/available

Perłowe oksydowane.
dostępne/available

Kianit i karneol
dostępne/available

Ametyst bizantyjski.
niedostępne/sold.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz