czwartek, 7 października 2010

W koronkach i candy u Imoen / Lacy again

Ostatnio próbuję lepiej zorganizować swoje obowiązki. Z organizacją tych domowych chyba już sobie poradziłam, teraz czas na biżuterię. Proszę o kciuki! ;-)

Lately I am trying to organise my duties. I am doing quite well with house-wife duties, now it's the time to do the same with jewelry making. Wish me luck, please! ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziś znów koronkowe kolczyki - srebrne filigrany, wykonane od podstaw i piękne markizy fasetowanych ametystów w intensywnym kolorze.
Od jutra będą dostępne w ArsNeo. Niestety, mam problem z nazwą....
Długość kolczyków wraz z biglami:  ok. 56mm

Today I am showing you some more lacy designs. This time silver filigree earrings with beautiful faceted amethysts marquise. Filigree elements has been made by hands, as usual.
I do have a problem with name for them...
Total length of earrings : about 56mm

Dostępne / Available.

Lacy silver earrings with amethysts

Lacy silver earrings with amethysts

Lacy silver earrings with amethysts

Lacy silver earrings with amethysts


Lacy silver earrings with amethysts

Lacy silver earrings with amethysts


Byłabym znów zapomniała o candy u Imoen! Już kilka razy miałam się zapisać i ciągle uciekało mi to z pamięci. Ale tym razem się nie dam. ;-) Zgłaszam się do kolejki po maszynę do szycia, jako, że od jakiegoś czasu mam wielką ochotę zacząć szyć, a maszyna mojej mamy zakończyła swój żywot chyba już definitywnie. Szanse na wygraną są niewielkie, bo do zabawy zgłosiło się naprawdę dużo osób, ale spróbować nie zawadzi.
Przy okazji, polecam Wam zajrzenie na blog Imoen - znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na temat organizacji porządków w domu i ogrodzie, inspiracje wnętrzarskie, oraz kursy szycia, czy robienia kuszących kosmetyków do domowego spa. Ja blog mam już w ulubionych. :-)

Link do candy: http://home-and-me.blogspot.com/2010/09/nieco-bardziej-osobiscie.html
A tu nagroda : 

2 komentarze:

  1. Z tą organizacją to i ja miewam problemy... Za często:)))) Kolczyki piękne, zdjęcia także! Miłego, "zorganizowanego" dnia!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zazdroszczę zorganizowania w domu:) Ja ciągle nie wiem w którym kierunku się ogarnąć, a wiadomo jak to się kończy. Życzę zdobycia słodkiego cukiereczka;)

    Biżuteria piękna jak zawsze:)

    OdpowiedzUsuń