wtorek, 7 września 2010

Trochę energii! / Need some energy?

Dziś trochę energii - z kolorów i z muzyki. Mam nadzieję, że żywe kolory na zdjęciach i piosenka, którą znajdziecie na końcu posta poprawi Wam nastrój od samego rana. Wiem, że pogoda nas nie rozpieszcza, ale taka energiczna piosenka potrafi zdziałać cuda. :-)
Miałam kilka pytań o to, kiedy wystawię nową biżuterię w galeriach. Otóż mam zamiar zrobić to w tym tygodniu, pierwsze rzeczy pojawią się być może nawet jutro. W sprawie ewentualnych rezerwacji piszcie proszę na maila.
A teraz przedstawiam trzy pary z kolekcji chainmaille - lekko i subtelnie. Jedna co prawda znalazła już właścicielkę, ale za to dwie pary z kryształkami Swarovskiego są dostępne.
Jak zwykle - ręcznie plecione ogniwka srebrne, srebrne bigle i sztyfty i Swarovski w soczystych kolorach : zieleń, fiolet i pomarańcz. Inne kolory dostępne na zamówienie!
Życzę wszystkim miłego dnia! :-)

I want to send you some energy today! I hope that the colourful photos and the song at the bottom of this post will help you to make this day fantastic. :-) The weather in Poland is bad - it rains, it's cold and dark outside. But I think that such a energetic song can do a miracle even with we. ;-)
Today I am going to show three pairs of earrings of my collection of extra light and delicate chainmaille silver jewelry. One pair is already sold, but two pairs are available. They are with Swarovski crystals in vivid, fruity colours : green, violet and orange. Other colours are available as a custom order.
As always : it's all handmade and it's silver. If you would like to reserve some for you, please write me an email.
Have a nice day, everyone!
----------------------------------------------------------------------------------------
Pomarańczowy twist. 
dostępne/availabe
Długość razem ze sztyftami - ok. 4 cm. / Length about 4cm
  
pomarańczowy twist
pomarańczowy twist

Śliwkowy twist. / Plum Twist
dostępne/availabe
Długość razem z biglami - ok. 4,3cm / Length 4,3cm

śliwkowy twist

śliwkowy twist

śliwkowy twist


Mini z ametystem.
sprzedane/sold.


mini z ametystem
mini z ametystem

3 komentarze:

 1. I Ty tak wcześnie rano już wpis zrobiłaś? O której Ty wstajesz? Kochana, pośpij sobie dłużej, w szczególności w taką pogodę jak dziś :-) A muzyka faktycznie przyjemna, a Twoje kolczyki - piękne! Miłego dnia :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Alu, ten poranny wpis to takie małe oszustwo z wykorzystaniem funkcji bloggera. ;-) Postanowiłam wypróbować zaplanowanie publikacji na konkretną godzinę. ;-) Rannym ptaszkiem nie jestem na pewno. Raczej sową, hehe. A wczoraj w nocy poszłam spać grubo po drugiej w nocy, bo siedziałam nad zdjęciami i projektami, więc tym bardziej nic by mnie zmusiło do tak wczesnej pobudki. Lecę zerknąć na Twoje dekupażowe cuda.
  A piosenka stara, ale nadal tak samo dobra. Kiedyś to był rock!

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie cwana z Ciebie bestia!;-) Muszę tę funkcję obadać i wykorzystać przy okazji:)

  OdpowiedzUsuń