wtorek, 15 czerwca 2010

Joyful Oriental Earrings

W końcu mamy lato. Co prawda ostatnie dwa dni były znów deszczowe, ale w zeszłym tygodniu słońce rozpieszczało nas momentami aż za bardzo. Chyba wszyscy są głodni ciepła i słońca po tych tygodniach deszczu i powodzi.
Za każdym razem gdy wychodzę z domu pierwsze co czuję, to słodki, intensywny zapach jaśminu. Podgrzewany przez słońce odurza wręcz swoją intensywnością. Zerwałam trochę do domu, ale to jednak nie był dobry pomysł - szybko zwiądł, a zapach był piękny, ale za mocny. Odkryłam jednak, że kwiaty ładnie komponują się na zdjęciach - będą więc częstymi statystami w moich sesjach. Pewnie już zauważyliście to w poprzednich postach. ;-)
Dziś przedstawię dwie ostatnie zaległe nowości. Oto kolczyki wykonane w technice filigranu i granulacji. Podwójne - inny wzór jest z przodu, inny z tyłu. Przyozdobiłam je brioletkami ametystu i peridotu w ślicznych, radosnych kolorach. A za chwilę pokażę nowy-stary naszyjnik.


We finally have summer in Poland! Last week was very hot and sunny. We all need the warmth and light of our sun after so many sad and tragic days of rains and flood.
The first thing I smell every time I leave my home is sweet and intensive smell of jasmine flowers. It's so intensive, heated by sun, that it makes me a bit dizzy. I even took some to our apartment, but it wasn't good idea - the smell was so beautiful, but too intensive. However, I found the jasmine very helpful for my photo sessions. ;-) You probably have already noticed that fact from the photos.
This evening I am going to introduce you the last two pieces from the latest news. Here are the earrings I made with using filigree and granulation techniques. The design is different on every side. I added briolettes gemstones - amethyst and petidot - in beautiful, joyful colours.

Joyful Oriental silver earrings (available/dostępne)

1 komentarz: